Yurtdışı Eğitim - Yurtdışı Üniversiteler - Yurtdışında Üniversite Eğitimi

YAZ OKULLARI
MALTA DİL OKULLARI
MALTA'DA EĞİTİM

Site Etiketleri

Yurtdışı Dil Okulları
Dil Okulları
Dil Eğitimi
İngiltere'de Dil Eğitimi
Amerika'da Dil Okulu
Kanada Dil Kursları
Malta'da İngilizce
Almanya'da Almanca
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
Akademik Yabancı Dil
Yaz Okulları
TOEFL
IELS
Work And Study
Work & Travel
Mesleki İngilizce
Teacher Training
Kurs Fiyatları
Dil Okulu Ücretleri
Pasaport ve Vize İşlemleri
Konaklama Seçenekleri
Yurtdışında Staj
Sertifika Programları
Üniversite Eğitimi
Lisans ve Master Eğitimi
İstanbul Merkez
Students Photo Galerry

Yurtdışı Üniversiteler

Bulgaristan Sofya Üniversitesi   BULGARİSTAN ÜNİVERSİTELERİ

Bulgaristan 1 Ocak 2007 tarihinden itibaren Avrupa Birliği'nin üyesidir. Son yıllarda Türk öğrenciler tarafından üniversite eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerden biri olan Bulgaristan sizin içinde en doğru seçenektir.

Bulgaristan'da eğitim programlarına olan ilgi her geçen yıl artıyor. Bulgaristan'da yaklaşık 5.000 Türk öğrenci eğitim almaktadır.
     
Ukrayna Üniversitesi   UKRAYNA ÜNİVERSİTELERİ

Ukrayna'da eğitim Rusça, Ukrayna'ca veya İngilizce'dir. Eğitiminii Rusça veya Ukrayna'ca almak isteyen öğrenciler ilk yıl hazırlığa katılırlar. Hazırlık sınıfının ilk sömestiri sadece dil eğitimi, ikinci sömestiri, dil eğitiminin yanı sıra üniversite de alınacak eğitime göre ilave derslerle devam eder.

Ukrayna Üniversitelerinde İngilizce hazırlık sınıfı açılmamaktadır. Ingilizcesi iyi olan öğrenciler, üniversitenin yapacağı dil sinavında başarılı oldukları takdirde Ingilizce diliyle eğitim veren fakültelerde Ingilizce eğitim alabilirler. Ingilizce eğitim veren fakültelerin sayısının az olması alınmak istenen eğitim seçeneklerini kısıtlamaktadır.
     
Çin Tsinghua Üniversitesi   ÇİN ÜNİVERSİTELERİ

Şu anda 11 üniversite ve 2 özel dil okulu ile birçok Çince dili eğitim kursları sunmaktayız.

Çin'de bölüm okumak isteyen öğrencilerin uygulanan HSK sınavında belirli bir seviyeyi geçmiş olması gerekmektedir. Bu sınavın yapılmasında ki amaç öğrencilerin dersleri anlayabilecek seviyede Çinceye sahip olup olmadıklarını ölçmek amaçlıdır. Çin de ki birçok üniversite yeterlilik sınavı olarak HSK sınavını kabul etmektedirler.
     
Malta Üniversitesi   MALTA ÜNİVERSİTESİ

Neden Uluslararası Öğrenciler Malta Üniversitesinde Öğrenim Görmeyi Tercih Ediyor ?

Malta Üniversitesi şimdilerde dünya çapında 80 ulustan gelen uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.
     
Amerika Üniversitesi   AMERİKA ÜNİVERSİTELERİ

ABD'de dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitim almak ve daha parlak bir geleceğe sahip olmak istemezmisiniz. Eğitim dili ingilizce olan, akreditasyonu dünya üzerinde kabul görmüş üniversiteler ön lisans, lisans yada yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz. Amerika'da özel ve devlet olmak üzere toplam 4000 civarında üniversite vardır.

Amerika'da üniversite eğitiminin kabul şartları nelerdir? TOEFL Sınavına girmek zorunlu mudur? SAT, GMAT yada GRE sınavları nedir? Bu sınavları almak zorunlu mudur? College eğitiminin Türkiye'deki denkliği nedir? Kolejlerden üniversiteye geçiş mümkün müdür? Tüm bu soruların cevabını ofislerimizden öğrenebilirsiniz.
     
Kanada Queen Üniversitesi   KANADA ÜNİVERSİTELERİ

Eğitim sistemi açısından mükemmel olan Kanada' da lisans eğitimi almak kariyeriniz için atacağınız en doğru adımdır. Kanada'da üniversite eğitimi 4 seneliktir ve bu 4 senelik lisans eğitimini tamamladıktan sonra ülkenize hem mükemmel bir dil seviyesine sahip olarak hem de Kanada' da yaşamanın size sunacağı çeşitli fırsatları değerlendirip, ufkunu genişletmiş biri olarak dönmeye ne dersiniz?

Ayrıca, üniversite eğitiminizi alırken bir yandan da çeşitli çalışma imkanlarından faydalanmak istiyorsanız, detaylı bilgi için lütfen ofislerimize başvurunuz.
     
İngiltere Oxford Üniversitesi   İNGİLTERE ÜNİVERSİTELERİ

Üniversite eğitiminizi yurtdışında eğitim dili İngilizce olan dünyanın ve Türkiye' nin tanıdığı okullarda almak istemez misiniz? İngiltere size Lisans, yüksek lisans eğitimi için geniş bölüm seçeneği ve kaliteli eğitim sunacak. İngiltere' de dil eğitiminizi tamamladığınızda başta Türkiye' de olmak üzere güzel bir kariyer fırsatı yakalayabileceksiniz.

Ayrıca, İngiltere'de Üniversite eğitimi diğer ülkelere göre daha kısadır. Hemen hemen bütün ülkelerde 4 sene olan üniversite eğitimini, İngiltere' de 1 sene foundation (hazırlık) eğitimi ve 3 sene lisans eğitimi alarak tamamlayabilirsiniz.
     
     

İSTANBUL OFİS - FENERBAHÇE
Fenerbahçe Mah. Kalamış Cad. Kalamış Apt. No:52/A, D:2
FENERBAHÇE 34726, KADIKÖY / İSTANBUL

Tel: 0543 530 05 03
Tel: 0543 292 41 92

info@islands-turkey.com

İZMİR OFİS - NARLIDERE
Çamtepe Mah. Yunus Emre Sok. Başaran Residence, No:27, D:8
35320 NARLIDERE / İZMİR

Tel : 0232 502 34 72
Cep: 0543 292 41 92

info@islands-turkey.com
0543 530 05 03


info@
islands-turkey.com


Yurtdışı Dil Okulları İletişim
Yurtdışı Üniversite

Yurtdışı Üniversite Eğitimi


Döviz

Yurtdışı Dil Okulları Foto Galeri
Yurtdışı Dil Okulları Fotoğraflar
Yurtdışı Dil Okulları Öğrencilerimiz
İngiltere Dil Okulları

Bookmark and Share
Copyright © Islands.Adalar 2003 - 2020