Malvern House Academy
Malvern House’un Bloomsbury Merkezinde bulunan Akademide kariyer hedeflerine ulaşmak isteyen öğrencilere, sertiifka, diploma ve üniversite hazırlık programları verilmektedir. Sınıflar tam donanımlıdır ve öğrenciler bireysel gereksinimleri için açılmış IT laboratuarı ile günlük gazeteler, haftalık ve aylık çıkan dergiler de bulunan kütüphaneye sahiptir. Malvern House Academy öğrencilerinin Huron Üniversitesi’nin kütüphanesi ile Londra Üniversitesi’nin online kütüphanesini kullanma izinleri bulunmaktadır.

Malvern House Academy Programları
Business Certificate (İşletme Sertifikası), ABE Business Diploma (ABE İşletme Diploması), ABE Tourism Diploma (ABE Turizm Diploması), University Foundation (Üniversite Hazırlık Programı), Pre-Masters Program

İşletme Programları (2010)
*Business Certificate (İşletme Sertifikası)
Minimum İngilizce Seviyesi: Ortaüstü
Süre: 3 ay
Başlangıç Tarihi: 4 Ocak, 29 Mart, 05 Temmuz, 4 Ekim
Ücret: 995 £
Kayıt Ücreti: 45 £

12 hafta süren program işletme alanında kariyer yapmak isteyen kişilere yöneliktir. Giriş dersleri verilen programda 4 modül alınır ve öğrenciler her modülden sonra sınava girerler. Sertifika Programını bitiren öğrenciler Malvern House Academy Diploma Programlarına devam edebilirler. Özellikle bu alanda herhangi bir tecrübeye sahip olmayan kişilere sertifika programı tavsiye edilmektedir.

Dersler: Introduction to Business
Introduction to Quantitative Methods
Introduction to Accountancy
Introduction to Business Community